19 Temmuz 2011 Salı

Fethiye Plajları

Fethiye Plajları sizlere mükemmel bir keyif sunuyor...
Erken rezervasyon avantajlarından yararlanmak istiyorsanız ve bütçenize uygun indirimli bir tatil geçirmek istiyorsanız işte sizler için doğayla içiçe konumlanmış Fethiye otelleri…Birbirinden güzel Fethiye plajları arasında bulunan Ölüdeniz ve Belcekız 3 km'lik bir kumsala sahip olmakla beraber, harika bir denize sahiptir. Binlerce turistin akın ettiği Ölüdeniz yaz sezonu boyunca birçok misafir ağırlar. Yılın on ayı ılık ve durgun suyu ile doğal lagün görünümündeki Ölüdeniz; Fethiye plajları arasında en popülerlerindendir. Fethiye plajları içerisinde yer alan Belcekız'da çok sayıda pansiyon, kamp, motel ve restaurant yılın her mevsimi hizmete açıktır. Fethiye de tatil sırasında bu yerlere uğramayı sakın unutmayın.

Fethiye de tatil sırasında Fethiye plajları içinde dolaşmak isterseniz bir diğeri Çalış Plajıdır. Fethiye'ye 5 km. uzaklıktaki, yeryüzünde günbatımının en güzel izlendiği yer olarak tanımlanan Çalış, Fethiye plajları arasında yine çok talep görenler arasındadır. 4 km.lik kumsalı ile sıcak yaz akşamlarında sizleri serinletir.Fethiye de tatil sırasında restoranları, barları, alışveriş ve ulaşım olanakları ile bölge turizminin en gözde yerlerinden biridir Çalış. Erken rezervasyon indirimleri ile de her bütçeye uygun otel bulunabilir. Fethiye plajları Fethiye ve çevresine yayılmıştır.

Fethiye de tatil sırasında Fethiye plajları dışında bir yerlerde eğlenmek isterseniz, Fethiye'nin sıcağından bunalanlar için uygun olan, bir gününüzü değişik ve serin geçirmeniz için hazırlanmış gibi duran Saklıkent sizleri bekliyor. Güneş ışınlarının giremeyeceği kadar dar ve yüksek bir kanyona, Saklıkent'e girip buz gibi sularda uzun yürüyüşler yapabilirsiniz. Bu seçenek sizlere Fethiye plajları dışında bir alternatif sunar. Fethiye de tatil programınızda mutlaka yer almalıdır.
 
Fethiye de tatil sırasında Fethiye plajları dışında nereye gidilebilir?
Fethiye Plajları
  • Fethiye de tatil esnasında Fethiye plajları dışında Saklıkente gidebilirsiniz.
  • Fethiye de tatil programına Fethiye plajları haricinde mavi yolculuğu da ekleyebilirsiniz.
  • Fethiye de tatil sırasında Fethiye plajları dışında Faralya’ya da uğrayabilirsiniz.
  • Fethiye de tatil esnasında Fethiye plajları dışındaki Adarıda ziyaret edebilirsiniz.

Fethiye plajları dışında alternatif Adalar…

 
Fethiye de tatil programınıza ekleyebileceğiniz birçok seçenekten mutlaka birkaçını değerlendirmelisiniz. Fethiye de tatil sırasında Fethiye plajları dışında olan alternatifleri de değerlendirmelisiniz. Mavi yolculuk bu alternatiflerden biri olmakla beraber, Fethiye plajları dışındaki diğer bir alternatif ise  Kapıdağ Yarımadası ve adalardan oluşan, balıkçıların "Karanlık İçi" olarak tanımladıkları bu bölge mavi yolcuların uğrak yeri. Fethiye ve Göcek 'ten düzenlenen günübirlik turlarla da ulaşılan Yassıca Adalar, Hamam Koyu, Kurşunlu Koyu, Yavansu, Bedri Rahmi Koyu, Tersane Adası, Göbün Koyu, Boynuzbükü, Göcek Adası, Domuz Adası, Zeytin Adası, Kızıl Ada yörede "12 Adalar" olarak da anılıyor.
 
Sımsıcak Fethiye plajları sizleri bekliyor!

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder