23 Haziran 2011 Perşembe

Sunset Beach Fethiye

Sunset Beach Fethiye ile ailece güzel bir tatil...

Yüksek binalar arasında geçen monoton hayatınızın dışına çıkabilmek adına, bir kaçamak niteliğinde olan tatillerinizi yine lüks ve yüksek binalarda geçirme taraftarı değilseniz özenle belirlemelisiniz tatil yapacağınız tesisi. Özellikle biraz daha temiz hava alabileceğiniz, bol bol yüzebileceğiniz ve temiz deniz sularıyla üzerinizdeki yüklerden kurtulabileceğiniz bir otelde tatilinizi geçirmelisiniz. Böyle bir tatili Fethiye otelleri arasında yaşayabileceğinize inandığımız Sunset Beach Fethiye, bu yaz tatilinizdeki tercihiniz olabilir. Fethiye doğal güzellikleri arasında Sunset Beach Fethiye sizlere muhteşem bir tatil fırsatı sunuyor.


Sunset Beach Fethiye
Neden Fethiye otelleri arasından Sunset Beach Fethiye?   
  • Sunset Beach Fethiye denize sıfırdır.
  • Sunset Beach Fethiye apart şeklindeki alçak binalardan oluşur.
  • Sunset Beach Fethiye herşey dahil sistemlidir.


Fethiye otelleri arasındaki Sunset Beach Fethiye ile konaklama
56 farklı aparttan oluşan Sunset Beach Fethiye odaları ya deniz ya da orman manzaralıdır. Konforunun sorgulanamayacağı Sunset Beach Fethiye odaları 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 gibi farklı apart seçeneklerinden oluşmaktadır. Kalabalık bir aileniz varsa daha geniş olan Sunset Beach Fethiye apartlarını seçebilir; birkaç kişilik bir tatile çıkıyorsanız daha küçük bir apart tercih edebilirsiniz. Tüm Sunset Beach Fethiye apartlarının mutfakları, manzaralı balkonları bulunmaktadır. Evinizdeki konforu, belki de daha fazlasını Sunset Beach Fethiye apartlarında yaşayabileceğinizden emin olabilirsiniz.

Sunset Beach Fethiye denizi ve havuzları
Kumsala 40 metrelik kısa bir mesafede olan Fethiye otelleri arasındaki Sunset Beach Fethiye ile geçireceğiniz tatilde yalnızca Sunset Beach Fethiye misafirlerine ayrılmış olan özel plajda rahatça güneşlenebilecek ve denizin tadını çıkarabileceksiniz. Bunun dışında Sunset Beach Fethiye binaları arasında uzunan 3 adet açık havuzda da yazın en serin ve eğlenceli dakikalarını yaşayabileceksiniz. Hem Sunset Beach Fethiye plajında hem de havuzlarda kullanacağınız şezlong ve şemsiyelerin ücretsiz olacağını da belirtmekte fayda olacaktır.


Sunset Beach Fethiye konsepti
Fethiye otelleri arasındaki Sunset Beach Fethiye herşey dahil konsepti ile avantajlı bir tatil geçirmenizi sağlayacaktır; çünkü bilirsiniz ki tatilde yeme- içme sorunlarıyla karşı karşıya kalmak istemezsiniz. Bu açıdan ana öğünleri ve ara öğünleri güzel lezzetlerde alacağınız Fethiye otelleri arasındaki Sunset Beach Fethiye herşey dahil konsepti de bu tesisi tercih etme sebebiniz olabilir. Maddi açıdan da fayda sağlayacak olan herşey dahil konsepte bir de erken rezervasyon indirimlerini eklersek Sunset Beach Fethiye bünyesinde geçireceğiniz tatilin çok daha ekonomik olacağını söyleyebiliriz. bu ekonomik otelleri Fethiye kıyılarında erken rezervasyon sayesinde her zaman bulabilirsiniz.
Sunset Beach Fethiye ile çocuklarınızın tatili
Yazınızı geçireceğiniz tatili planlarken biraz bencilce davranabilir ve kendi hayalimize ve standartlarımıza uyacak tesisleri araştırırız; ancak bizimle tatile çıkmak mecburiyetinde kalan çocuklarımızı da unutmamamız gerekmektedir. Bu açıdan bakacak olursak Sunset Beach Fethiye sizin düşünmenizi gerektirmeyecek koşullara sahiptir. Dört adet çocuk havuzu olan Fethiye Sunset Beach aynı zamanda animasyonlar ve oyun alanıyla da çocuklarınıza güzel bir tatil geçirmeyi hedeflemektedir.
Ailecek ya da sevdiklerinizle unutamayacağınız bir tatili Sunset Beach Fethiye ile yaşayın!


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder