1 Ağustos 2011 Pazartesi

Akdeniz Beach Hotel

Akdeniz Beach Hotel
Akdeniz Beach Hotel, Akdeniz'in doğal güzellikleri açısından en önde gelen tatil ilçelerinden bir tanesi olan Fethiye'de bulunmaktadır. Kaleme almış olduğumuz bu yazımızda Fethiye Akdeniz Beach Hotel ile ilgili çeşitli bilgiler vereceğiz ve tatilini Fethiye Akdeniz Beach Hotel bünyesinde geçirmek isteyenlere yardımcı olacağız.

Fethiye Akdeniz Beach Hotel ve Konumu

Fethiye Akdeniz Beach Hotel, Fethiye'nin kalbi ve Fethiye plajları içinde oldukça ünlü Ölüdeniz'de yer almaktadır. Denize sadece 100 metre kadar uzaklıkta yer alan Fethiye Akdeniz Beach Hotel, Dalaman Hava Alanı'na da yaklaşık 60 kilometre uzaklıktadır. Otobüs ile gelenlerin indiği Fethiye Terminali ile Fethiye Akdeniz Beach Hotel arasındaki mesafe, 10 kilometre civarındadır. Kısacası Fethiye Akdeniz Beach Hotel, konumu itibariyle Fethiye'nin en güzel yerlerinden bir tanesindedir, hava alanı ve terminale olan uzaklıkları da, tatilciler için gayet makuldür.

Fethiye Akdeniz Beach Hotel  Odalarının Özellikleri

Fethiye Akdeniz Beach Hotel, toplam 56 odası ile orta büyüklükte bir oteldir. Odalarının tamamında, tatilcilere en iyi hizmet verilmesi için bütün ayrıntılar düşünülmüştür. 130 yatak kapasiteli Fethiye Akdeniz Beach Hotel odalarının tamamı manzaralıdır. Fethiye Akdeniz Beach Hotel odalarından deniz, dağ ve bahçe manzarası görülebilmektedir.

Fethiye Akdeniz Beach Hotel odalarında yer alan klima ile serinleme ihtiyacınızı kolayca karşılayabileceksiniz. Bu hizmet, tatilcilere ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Klima hizmetinin yanı sıra, Fethiye Akdeniz Beach Hotel odalarının tümü balkonludur ve her odada uydu kanalları üzerinden yayın yapan bir adet televizyon yer almaktadır. Yine Fethiye Akdeniz Beach Hotel odalarında yakınlarınızla görüşme yapabileceğiniz telefon ve saç kurutma makinesi bulunmaktadır.

Fethiye Akdeniz Beach Hotel Tesislerinin Özellikleri

Fethiye Akdeniz Beach Hotel, hizmet anlayışı ile Fethiye otelleri arasında, saygın bir yere sahiptir. "Ekonomik tatil" yapmak isteyenler için de oldukça uygun olan Fethiye Akdeniz Beach Hotel, özellikle erken rezervasyon yapan müşterilerine, çok ucuz hizmet sunmaktadır. Erken rezervasyon yapmak üzere, kış aylarında kaydını yaptıran müşteriler, normal fiyatın üçte biri oranında, daha "ucuz tatil" yapmaktadır. Bu yönüyle de değerlendirecek olursak Fethiye Akdeniz Beach Hotel, Fethiye otelleri içerisindeki yeri ayrıdır.

Fethiye Akdeniz Beach Hotel tesislerindeki havuzun yanında konumlandırılmış, müşterilerin eğlenmesi üzerine kurgulanmış güzel bir bar bulunmaktadır. Fethiye Akdeniz Beach Hotel havuzunun yanındaki bu barda, doyasıya eğlenebilirsiniz. Fethiye Akdeniz Beach Hotel eğlenceleri, gecenin ilerleyen saatlerine kadar sürmektedir. Yediden yetmişine tüm Fethiye Akdeniz Beach Hotel müşterileri, bu havuz barda eğlenebilir, hoş vakitler geçirebilir.

Fethiye Akdeniz Beach Hotel tesislerinde, çocuklara özel yüzme havuzu da yer almaktadır. Çocuklarının güven içerisinde yüzmesini isteyen aileler için tasarlanmış olan çocuk yüzme havuzu sayesinde, Fethiye Akdeniz Beach Hotel bünyesinde tatil yapmayı tercih eden aileler, çocukları ile güven içerisinde iyi vakit geçirebilirler.

Fethiye Akdeniz Beach Hotel oda servisi, 24 saat aktiftir. Herhangi bir isteğiniz durumunda, oda servisini arayıp haber vermeniz yeterli. Sadece birkaç dakika içerisinde Fethiye Akdeniz Beach Hotel oda servisi, kapınızda olacak ve isteklerinizi karşılayacaklar.

Fethiye Akdeniz Beach Hotel tesislerinde farklı heyecanlar yaşamak isteyenler için masa tenisi ve langırt gibi, küçük ama çok eğlenceli oyun araçları bulunmaktadır. "Akdeniz Beach Otel Fethiye", eğlence anlayışınıza uygun bir yapıda hizmet vermektedir.

Akdeniz Beach Hotel ile yapacağınız tatil, sizi mutlu edecek, uzun bir süre bu tatilin etkisinde kalmanıza neden olacaktır; sizin de tatil için Fethiye Akdeniz Beach Hotel tercihinde bulunmanızı ve tavsiye ediyor, şimdiden iyi tatiller geçirmenizi diliyoruz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder