5 Haziran 2011 Pazar

Nevada Su Hotel

Her renkten çalan, kıyı bölgelerimizin gözdelerinden  Fethiye’ de huzur bulabileceğiniz bir tatil yaşamak ister misiniz? Hayatımızın büyük kısmını iş hayatında, sonunun nasıl geldiğini bilmediğimiz günlerde, yoğunluk içinde geçiririz. Zamanın nasıl aktığını ancak sakin bir yaşama kendimizi atınca fark ederiz. İşte o fark ediş anını Fethiye Nevada Su Hotel ile yakalayabilirsiniz. Fethiye Nevada Su Hotel Fethiye’ ye 4 kilometre uzaklıkta, Çalış plajının kıyılarında, sessiz- sakin bir ortama sahiptir. Şehir gürültüsünü asla duymayacağınız Fethiye Nevada Su Hotel ile gerçekten çalışma hayatının yorgunluğunu üzerinizden atabileceksiniz.

Denize sıfır mesafede olmasa da Fethiye Nevada Su Hotel, Çalış Plajı’ na 5 kilometre uzaklıktadır. Üstelik plaja ve merkeze ulaşımınızın rahat olması için Fethiye Nevada Su Hotel tüm gün bahsedilen yerlere servis hizmeti yapmaktadır. Bu açıdan bakılırsa hem kıyıda tatil yapan büyük kalabalıklardan uzakta huzurlu bir tatil geçirebilirsiniz hem de dilediğiniz de o kalabalıklara Fethiye Nevada Su Hotel ile karışabilirsiniz. Fethiye Nevada Su Hotel spa hizmetiyle de misafirlerini ağırlamaktadır. Uzman bir ekiple spa hizmeti veren Fethiye Nevada Su Hotel sağlığınız için bir adım atmış olurken bir yandan da bu hizmetle ruh halinizi iyiye götürmektedir.

Yarım pansiyon hizmet veren Fethiye Nevada Su Hotel ile güzel tatlarda kahvaltılar ve akşam yemekleri geçirebileceksiniz. Yazın sıcağını Fethiye Nevada Su Hotel havuzunda atarken dinlenmek ya da bir şeyler okumak istediğinizde Fethiye Nevada Su Hotel havuz başı köşkünde vakit geçirebilirsiniz. Beyazlarla örtülü, havuzun hemen kenarında bulunan bu çardak Fethiye Nevada Su Hotel ile geçireceğiniz huzurlu tatilin bir parçası olacaktır. Siz de sakin bir ortam arzuluyorsanız bu yaz Fethiye Nevada Su Hotel ile tatil planları yapabilirsiniz. Erken rezervasyon kampanyalarında da yer alan Nevada Su Hotel ile en ekonomik tatil keyfinizi yaşayabileceğinizi de ekleyelim.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder