23 Haziran 2011 Perşembe

Koç Sun Hotel

Fethiye Koç Sun Hotel sevdiklerinizle güzel bir tatil yaşamanızı sağlar...
Fethiye tarihi başta olmak üzere Ölüdeniz’i, Kayaköy’ü, Kelebekler Vadisi ile nam kazanmış Fethiye kıyıları hem sakin hem de gece hayatı hareketli bir tatil geçirmek isteyenler için ideal bir tatil bölgesidir. Gezilecek yerlerinin farklı farklı zevklere hitap edebilecek ortamlardan oluşmasıyla, dağlarının dahi yeşillerle örtülü olması ve eşsiz Akdeniz sularıyla Fethiye belki de hayallerinizi süsleyecek güzellikte bir tatil geçirmeniz için uygun bir bölge olabilir. Özellikle 4 kilometre boyunca uzanan ve hem kumlu hem de çakıllı kısımları bulunan Çalış Plajı, Fethiye kıyılarının en gözde plajları arasındadır. Çalış Plajı’nın vakit geçirmekten asla sıkılmayacağınız kumları ve sularında siz de bir tatil geçirmelisiniz. Bu plaja kısa mesafede olan ve yalnızca kendi misafirlerini ağırlayacağı özel bir bölüme sahip olan Fethiye Koç Sun Hotel tercihiniz olabilir.

Koç Sun Hotel
Neden Fethiye Koç Sun Hotel?
  • Koç Sun Hotel Denize 600 metre mesafededir.
  • Koç Sun Hotel herşey dahil konsepttedir.
  • Fethiye Koç Sun Hotel büyük bir açık yüzme havuzuna sahiptir.

Fethiye Koç Sun Hotel ile merkezlere ulaşım
Fethiye merkeze de 4 kilometrelik kısa bir mesafede olan Fethiye Koç Sun Hotel tatilinizde ihtiyaç duyduğunuz anlarda merkeze de kolaylıkla ve kısa sürede ulaşabileceksiniz. Fethiye’nin diğer gözde kıyılarından Ölüdeniz’e de 15 kilometrelik bir mesafede olan Fethiye Koç Sun Hotel, en ünlü plajlara yakın bir tatil geçirmenizi sağlayacaktır. Her ne kadar bir sahile yakın olması kalacağınız tesisin seçimi için önemli olsa da zamanla aynı kıyılarda vakit geçirmek sıkıcı bir hal alabilir. Bu açıdan bakılırsa hem Çalış’ın hem Ölüdeniz’in tadını Fethiye Koç Sun Hotel ile çıkarabilecek olmanız açısından da avantajlısınız.


Fethiye Koç Sun Hotel özellikleri nelerdir?
Fethiye Koç Sun Hotel, diğer Fethiye otelleri gibi herşey dahil konseptte hizmet veren bir tesistir. Ana öğünlerin yanında çay- kek saati ve 10.00- 22.00 saatleri arasında yerli alkollü ve alkolsüz içecekler Fethiye Koç Sun Hotel herşey dahil konseptinde ücretsiz faydalanabileceğiniz hizmetlerdir. Bu açıdan tercih edilebilecek olan Fethiye Koç Sun Hotel odaları da ilginizi çekecektir. Tüm odaları havuz ve bahçe manzaralı olan Fethiye Koç Sun Hotel 49 adet odaya sahiptir. Üç ayrı binadan oluşan ve aralarında açık yüzme havuzu olan Fethiye Koç Sun Hotel binaları yüksek olmadığından rahatça nefes alabileceğiniz, gökyüzünü ferahça seyredebileceğiniz vakitler geçirmenize müsaittir.  Muz ağaçları ve palmiyelerin gölgesinde serinlemenin keyfinde, akşamları açık havada canlı müzik dinleyerek, gün boyu havuz başında içecekleri yudumlayarak Fethiye Koç Sun Hotel ile güzel bir tatil geçirebilirsiniz. Çocuklarınızın da eğlenceli bir tatil geçirmesini önemseyen Fethiye Koç Sun Hotel açık havuzun yanında bir çocuk havuzuna ve bir de oyun bahçesine sahiptir.

Çocuklarınızın ve sizin için güzel bir tatili Fethiye Koç Sun Hotel ile yaşayabilirsiniz!

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder