11 Mayıs 2011 Çarşamba

Manas Park Ölüdeniz

Ege ile Akdeniz’ in havasını bir arada taşıyan Fethiye kendine özel iklimi, gezebileceğiniz birbirinden farklı görsellikteki yerleri ile farklı coğrafyalardan farklı yüzleri ağırlıyor. Fethiye otelleri de bu farklı yüzleri Türk misafirperverliği ile görsel bir şölen eşliğinde ağırlamayı bekliyor. Manas Park Ölüdeniz ile Toros dağlarının uzantısında yeşilin en koyu tonları arasında buluşacaksınız. Fethiye merkeze uzak bir mesafede olsa da Manas Park Ölüdeniz sessizliğin sesini dinleyebileceğiniz, huzurlu bir ortamdadır. Erken rezervasyon avantajları ile ekonomik tatil imkanı da sunan Manas Park Ölüdeniz'de dört dörtlük tatil keyfini yaşarsınız.

Şehir merkezine uzak olsa da Manas Park Ölüdeniz sahillerine 700 metre uzaklıktadır. Otelin denize uzak olması tatil sırasında tercih edilen bir durum değildir; ancak Manas Park Ölüdeniz ile sahil arasındaki doğa içinde, tertemiz havayı soluyarak denize ulaşmak büyük bir zevk olacaktır, göreceksiniz. Fethiye otelleri dünyaca bilinen Ölüdeniz ambiyansını uzun soluklu yaşayabileceğiniz niteliktedir ve bu Fethiye otelleri arasındaki Manas Park Ölüdeniz de aynı ambiyansı size doğa ile bütünleştirerek yaşatacak bir oteldir. Öncelikle Manas Park Ölüdeniz bünyesinde büyük ve yeşil bir bahçe olduğunu söylemek gerekir. Soğuk içeceklerinizi ağaçla örtülü dağların manzarasında yudumlamak Manas Park Ölüdeniz ile bambaşka bir zevk haline gelecektir. Her şey dahil konsepti ile sizi ağırlayacak olan Manas Park Ölüdeniz ile yemekleriniz de yine aynı doğa eşliğinde geçecektir. Manas Park Ölüdeniz restoranında öğünlerinizi lezzetle yerken bir yandan ağaçların serinliğini hissedeceksiniz.

Manas Park Ölüdeniz ile yapabileceğiniz aktiviteler de hiç sınırlı değildir. Ölüdeniz’e gitmeyeceğiniz günlerde Manas Park Ölüdeniz açık havuzunda serinleyebileceksiniz. Aynı şekilde küçük tatilcileriniz de Manas Park Ölüdeniz çocuk havuzunda tatilin tadını çıkarabilecektir. Fethiye otelleri arasında üç katlı binalarıyla gökyüzüyle de ferah bir ilişki kurabileceğiniz Manas Park Ölüdeniz ile hoş bir Ölüdeniz tatiline hazır olun.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder