28 Mart 2011 Pazartesi

Venosa Beach Resort


Venosa Beach Resort yeşilin her tonuna oldukça cömert davranan doğanın en güzel beldelerinden biri olan Didim Yeşilkent’te bulunuyor. Denizin ve gökyüzünün pırıl pırıl mavisi ile de buluşunca Venosa Beach Resort eşsiz bir tatil sunuyor sizlere.

Didim Venosa Beach Resort oldukça geniş bir alana kurulmuş küçük bir cennet bahçesidir. Birbirinden eğlenceli ve dinlendirici aktiviteleri ile müşteri memnuniyetini ön planda tutan ve sizlere unutulmaz dakikalar yaşatmayı hedefleyen Venosa Beach Resort’e adım attığınız anda büyülü atmosferin etrafınızı sardığını hissedersiniz. Venosa Beach Resort’ün odalarında konforu farklılığı yaşayacağınız gibi ekonomik otel olan Venosa Beach Resort’te hiç şımarmadığınız kadar şımaracaksınız. Didim Venosa Beach Resort otelin genelinde ihtiyaç duyabileceğiniz her şeyi düşünmüş ve en ince detaylara bile önem vermiştir. Fark ettiğiniz bu detaylar Venosa Beach Resort’te herşey dahil konsepti ile hizmet veren Otel seçenekleri arasında eşsiz ve ekonomik tatil geçirmenizin sadece başlangıcıdır.Venosa Beach Resort’ün denizinin alabildiğine maviliği ve temizliği ile serin sularında yüzmek, kumsalında güneşlenmek ve dinlenmek ekonomik tatil kısmınızın en güzel yanı olacak. Tabi havuzu tercih edenler için de Didim Venosa Beach Resort’te eğlencenin de tadına doyacağınız su kaydırakları ile hem siz hem de sevdikleriniz özgürce ekonomik tatil zevkini yaşarsınız.

Ekonomik tatil imkanını kaliteli ve arzuladığınız gibi yaşayacağınız Venosa Beach Resort’te spor aktiviteleri de tatilinizin dolu dolu geçmesini sağlayacak. Basketbol, voleybol, masa tenisi, fitness center ve bilardo gibi spor aktivitelerinin yanı sıra Didim Venosa Beach Resort’te su sporları ile adrenalin seviyenizi yükseltebilirsiniz.

Güleryüzlü hizmeti ile beğeninizi kazanacak olan Venosa Beach Resort’te dilerseniz hamam, sauna hatta Spa ve güzellik merkezinden yararlanarak en dinlendirici ve rahatlatıcı dakikalarınızı yaşayabilirsiniz. Sıkılmaya fırsat bulamadan ekonomik tatil keyfini dört dörtlük yaşayacağınız Didim Venosa Beach Resort’te çocuklarınız da kendi eğlenceleri ile meşgul olacaklar. Çocuk havuzundan mini cluba, su kaydıraklarında oyun parkına tatillerini renklendirmeyi hedefleyen Venosa Beach Resort’te doyasıya tatili yaşarlar.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder