28 Mart 2011 Pazartesi

Sisus Hotel


Sisus Hotel, Çeşme’nin Dalyanköy Yat Limanı mevkiinde bulunuyor. Mavi ile yeşilin bir arada olduğu en güzel ekonomik tatil yerleri içerisinde bulunan Sisus Hotel, dış mimarisi ile olduğu kadar iç mimarisi ile de gözleri dolduruyor.

Sisus Hotel’in dekorasyonu Batı ile Doğu yakasını bir araya getiren muhteşem ahşap ve bronz heykellerle donatılmıştır. Gizemli simgeleri vurgulayan iç mimarisi ile en çarpıcı eserleri sergileyen Sisus Hotel’in her bir köşesinde farklı anlamları taşıyan muhteşem tasarımlar gözlerinize hitap ediyor. Bir otelden beklediğiniz her şeyi ayaklarınızın altına sunan Sisus Hotel’in görkemi ve deneyimli personelleri ile ekonomik tatil avantajını en iyi şekilde yaşarsınız.

Erken rezervasyon otelleri arasında yer alan Beach Resort, Hotel gibi çeşitliliğin yanı sıra herşey dahil ya da yarım pansiyon olarak hizmet veren oteller de bulabilirsiniz. Sisus Hotel yarım pansiyon hizmet vermesinin yanında odalarının farklı tasarımı sizlere hayatınızdaki en iyi konforu ekonomik tatil fırsatı ile yaşatır. Bunun yanı sıra Sisus Hotel’in balkonlu ya da teraslı odalarında da deniz ve muhteşem yeşilin manzara keyfine varabilmekte apayrı bir tatil zevki yaşatacaktır.Birçok otel içerisinden farklı aktiviteleri ile sıyrılan Sisus Hotel’de dalış ve windsurf yapabileceğiniz gibi öğrenmek isteyenler içinde özel olarak ders veriliyor. Plajında güneşlenip serinledikten sonra farklı seçeneklere göz atmak isterseniz Sisus Hotel’in sizler için hazırladığı yat turuna katılabilirsiniz. Sisus Hotel’in sunduğu bu güzel aktivite ile otelin dışına adım atarak eşsiz koyları gezebilme şansını değerlendirebilirsiniz. Sisus Hotel’de fitness centerdan yararlanarak sporunuzu yapabileceğiniz gibi yorgunluğunuzu sauna ve Türk hamamında atabilirsiniz.

Yetişkinler ve çocuklar için havuz da bulunan Sisus Hotel’de eğlenceli zaman geçirip dilerseniz havuzun kenarında dinlenmenin tadına varabilirsiniz. Bütün bir yılın yorgunluğunu tamamen üzerinizden atmak isterseniz Sisus Hotel’in Spa ve güzellik merkezine mutlaka uğramalısınız. Birbirinden farklı masaj teknikleri ile vücudunuzu dinlendiren Spa paketlerinden yararlanarak ekonomik tatil keyfini en iyi şekilde çıkarabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder