21 Şubat 2011 Pazartesi

Alta Park Gümbet


Beyaz taş duvarlı yapısı, havuz başındaki lacivert-beyaz şemsiyeleri ve yukarıdan aşağıya salkım salkım akan sarmaşıklarıyla Alta Beach Gümbet, size Bodrum’ da olduğunuzu hemen hissettirir. Bodrum merkezine 3 km kadar yakın olan tesiste gün boyu dinlenip, havuzdan yararlanabilir, dilerseniz ücretsiz plaj servisi ve plaj olanaklarıyla Bodrum sularında serinleyebilirsiniz.

Herşey dahil konseptiyle hizmet veren tesisin açık ve kapalı restoranlarında zengin menü seçenekleriyle damağınızı şenlendirir, nitelikli hizmetiyle misafirperver bir biçimde ağırlanırsınız. Dilerseniz bar hizmetlerinden de yararlanabilirsiniz. Bodrum gece hayatının tadını çıkarmak isteyenler içinse Gümbet Barlar sokağı 500 metrelik yürüyüş mesafesinde.

Gün içerisinde dinlenirken bir yandan eğlenceli vakit geçirmek için açık havuz ve çocuk havuzunun dışında, masa tenisi ve dart gibi aktiviteler bulunuyor. Haftada bir yapılan canlı müzik etkinlikleri, Bodrum’ un hareketli gece hayatından ufak bir kesit sunuyor tatilcilerine.

Bir tatil cenneti olan Bodrum’ da eğleneyim; eğlenirken de dinleneyim diyenlerdenseniz seçiminizi Alta Beach Gümbet’ ten yana kullanmak sizin elinizde. Erken rezervasyon kampanyalarında da yer alan otelde ekonomik tatil avantajından yararlanabilirsiniz.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder