26 Ağustos 2011 Cuma

Green Forest Holiday Village

Green Forest Holiday Village
Green Forest Holiday Village özellikleri, Fethiye Green Forest Holiday Village odaları ve Fethiye Green Forest Holiday Village konum bilgisinde bahsedeceğimiz bu yazımızda, Fethiye Green Forest Holiday Village de tatil yapmak isteyen siz değerli tatilcilerin tatil konusunda karar vermelerine yardımcı olmak istiyoruz. Fethiye Green Forest Holiday Village Hisarönü mevkii de denize 2dk yürüyüş mesafesindedir. Bu özelliği ile tatil denizsiz olmaz diyenlerin öncelikli tercihi olabilecek nitelikte olan Fethiye gezilecek yerler ile de Green Forest Holiday Village de tatil, balayı çiftleri için de idealdir. Fethiye Green Forest Holiday Village de rüya gibi bir balayı için çiftlerin bu oteli değerlendirmesini öneriyoruz. Fethiye Green Forest Holiday Village de sadece balayı çiftleri değil, ikinci balayılarını yapmak isteyenlerin de güzel vakitler geçirebileceğini belirtmek gerek. Fethiye Green Forest Holiday Village detayları ile yazımızda devam ediyoruz.


Green Forest Holiday Village Konum Bilgileri

Green Forest Holiday Village terminale sadece 8 km yani ortalama 5 dakika mesafede bulunmaktadır. Fethiye Green Forest Holiday Villagede tatil yaparken, ulaşım sorunu yaşamayacağınızı söyleyebiliriz. Çünkü Green Forest Holiday Village gayet merkezi bir konumda, Fethiye Green Forest Holiday Village bu anlamda da tercih edilir bir özelliktedir. Fethiye Green Forest Holiday Village de tatil yaparken, hava yolu ulaşımını tercih eden turistlerin Dalaman hava limanından sadece 45 dakikada yani 60km mesafeden Fethiye Green Forest Holiday Village de olmaları mümkündür.

Erken rezervasyon otel seçenekleri içinde bulabileceğiniz Fethiye Green Forest Holiday Village de bulunduğunuz süre boyunca Fethiye'nin tarihsel ve doğal güzelliklerini yakından görme, inceleme şansını elde edersiniz. Fethiye Green Forest Holiday Village de Ölü Deniz kıyısında yürüyüş yapabilir, çamurundan suyuna kadar şifa kaynağı olan bu güzel denizin havasını soluyabilirsiniz. Fethiye Green Forest Holiday Village de konaklamanız boyunca tek istifade edeceğiniz özellik ulaşım ve ölü deniz ile sınırlı değil elbette.

Green Forest Holiday Village Özellikleri

Fethiye Green Forest Holiday Village ücretli ve ücretsiz aktiviteler ile tatilinizi keyifli bir hale getiriyor. Fethiye Green Forest Holiday Village ücretsiz aktiviteler arasında yer alanlar: Bebek bakıcısı, telefon, masaj ve kuru temizleme hizmetleridir. Green Forest Holiday Village de aynı zamanda Osmanlı mutfağından lezzetleri de bulabilirsiniz. Fethiye Green Forest Holiday Village Ölü denize olan yakınlığı ile bağlantılı olarak eşsiz lezzetteki deniz mahsulleri menüsü ile de hizmet vermektedir. Tatil yapmanız için Fethiye'de seçebileceğiniz en kaliteli otellerden biridir, bu nedenle hem kalabalık ailelere hem de balayı çiftlerine uygun niteliktedir. Ölü deniz bir yana, oteli ayrıcalıkları için bile tatil yapmaya değer.

Fethiye Green Forest Holiday Village de total de 182 oda vardır.  Otel de bulunan odalar da minibar, klima ve televizyon gibi özellikler bulunmaktadır. Green Forest Holiday Village tatiliniz boyunca masa tenisi, basketbol, oyun salonu, dart ve bilardo ile zaman geçirebilirsiniz. Aynı zamanda Fethiye Green Forest Holiday Village da Türk geceleri de düzenlenmektedir. Yerli ve yabancı turistlerin büyük ilgisini çeken  Green Forest Holiday Village Türk geceleri, sizin de görmenizi tavsiye ettiğimiz Fethiye Green Forest Holiday Village eğlencelerinden biridir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder