16 Ağustos 2011 Salı

Forest Gate Hotel

Forest Gate Hotel
Forest Gate Hotel, yıl boyunca yorulmuş ve nihayetinde iyi bir tatil yapmayı planlayan herkes için harika bir otel. Fethiye'nin dünyaca ünlü tatil beldesi Göcek'te yer alan Fethiye Forest Gate Hotel, nasıl bir tatil geçirmek istediğinizin cevaplarını kendisinde saklamaktadır. Bu sebeple Fethiye Forest Gate Hotel bünyesinde yapacağınız tatil, tatil konusunda verebileceğiniz en doğru kararlardan bir tanesi olacaktır. Bu yazımızda Fethiye tatili yapmak konusunda karar almış kişiler için ya da zaten Fethiye Forest Gate Hotel tesislerinde tatil yapacak olan kişiler için çeşitli bilgilendirmelerde bulunacağız ve neden Fethiye otelleri arasında Forest Gate Hotel tercihinde bulunmanız gerektiğinden bahsedeceğiz. Öncelikle Fethiye Forest Gate Hotel ile alakalı hangi bilgileri sizlere sunacağımızdan söz edelim.
Kaleme aldığımız yazımızda, öncelikle Fethiye Forest Gate Hotel tesislerinin Fethiye'nin ünlü tatil beldesi Göcek içerisindeki konumundan söz edeceğiz. Ardından yurt içinden ve yurt dışından gelen turistlerin Fethiye Forest Gate Hotel tesislerine nasıl ulaşabileceği konusunu anlatacağız. Sonrasında, Fethiye Forest Gate Hotel ile alakalı genel özellikleri, sizlere sunacağız. Nihayetinde de Fethiye Forest Gate Hotel odalarında bulunanlar ve bu odaların niteliklerini dile getirip yazımızı sonlandıracağız. Fethiye tatili yapmak isteyen ve Fethiye otelleri bünyesinde konaklamak fikri olanlar için bu yazımızın çok faydalı olacağı inancındayız. Bu nedenle Fethiye tatili yapmayı düşünenlerin okumalarını ve Fethiye Forest Gate Hotel tesisleri ile ilgili geniş bilgilere sahip olmalarını öneriyoruz.

Fethiye Forest Gate Hotel Konum Bilgileri

Fethiye Forest Gate Hotel, Göcek'te bulunmaktadır. Göcek, tarihi ve doğal güzellikleri ile Fethiye'nin en fazla tercih edilen tatil yörelerinden bir tanesi; hatta birincisidir. Fethiye Forest Gate Hotel, Fethiye'nin en fazla tercih edilen tatil yörelerinden Göcek'te sizleri beklemektedir.

Fethiye Forest Gate Hotel Tesislerine Ulaşım

Fethiye Forest Gate Hotel, ulaşımı ile de avantajlı bir konumda yer almaktadır. Öyle ki, yurt dışından gelen turistler için Fethiye Forest Gate Hotel'e ulaşım, hava yoluyla kolayca yapılabilmektedir. Nitekim, Dalaman Hava Alanı ile Fethiye Forest Gate Hotel arası, sadece 22 kilometre kadardır. Bunun anlamı, iniş yaptıktan kısa bir süre sonra, Fethiye Forest Gate Hotel tesislerindeki doyumsuz tatilin keyfini süreceksiniz. Yurt içinden gelen turistler ise otobüs yolculuğunu tercih edebilirler. Dalaman Terminali, Fethiye Forest Gate Hotel tesislerine 18 kilometre mesafede bulunmaktadır. Bu sebeple indikten sonra, Fethiye Forest Gate Hotel tesislerine ulaşımınızda, otobüs firmasının servislerini kullanabilirsiniz.

Fethiye Forest Gate Hotel Genel Nitlikleri

Fethiye Forest Gate Hotel, Göcek ormanlarında bulunmaktadır. Doğa ile başbaşa bir tatil yapmayı planlayanlar için Fethiye Forest Gate Hotel, son derece uygun bir oteldir. 60 yataklı Fethiye Forest Gate Hotel, "butik otel" özelliği taşımaktadır. Müşteri memnuniyetini esas alan Fethiye Forest Gate Hotel içerisinde, restoranlardan barlara, spor salonlarından açık ve kapalı yüzme havuzlarına kadar, bir tatil için gerekli olan her şey bulunmaktadır.

Fethiye Forest Gate Hotel Odaları

Fethiye Forest Gate Hotel odaları da ihtiyaçlar doğrultusunda düzenlenmiştir. Diğer Fethiye otellerinden farklı olarak, Fethiye Forest Gate Hotel odalarının tümünde, kablosuz internet bağlantısı mevcuttur. Yine klima, televizyon, telefon, saç kurutma makinesi gibi temel ihtiyaçlarınız da Fethiye Forest Gate Hotel odalarında yer almakta ve hizmetinize sunulmaktadır.
Erken rezervasyon tatilinizi Forest Gate Hotel Fethiye bünyesinde kolayca geçirebilmenizi sağlayabilir. Bu nedenle, harekete geçmenizi öneriyoruz. Forest Gate Hotel, doğa ile baş başa mükemmel bir tatil geçirebilmeniz için tüm olanaklarını sizlere sunuyor, size ise sadece harekete geçmek ve erken rezervasyon yapmak kalıyor!

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder