19 Eylül 2012 Çarşamba

Crystal Deluxe HotelDüşlerinizdeki Tatili Kemer Crystal Deluxe Hotel ile Gerçeğe Dönüştürebilirsiniz!

Crystal Deluxe Hotel
Crystal Deluxe Hotel, erken rezervasyon avantajlarından yararlanarak ucuz tatil gerçekleştirebileceğiniz, kaliteli hizmet sunan bir oteldir. Kemer Crystal Deluxe Hotel kalitesinden faydalanmak ve eğlenceli bir tatil yapmak istiyorsanız, atmanız gereken ilk adımın erken rezervasyon olduğunu belirtmek isteriz. Nitekim bu sistem sayesinde, siz de tatil köyü deneyimini ekonomik koşullar ile elde etmiş olacaksınız, siz de unutulmaz bir Kemer tatil deneyimi yaşayacaksınız. Böylesine avantajlı bir tatil için "benim de hakkım" diyebiliyorsanız, siz de vakit kaybetmeden harekete geçmeli ve bir an önce erken rezervasyon sisteminden faydalanmalısınız. Kemer tatili yapmak, hele ki bu tatil cennetinde ucuz tatil yapmak, daha önce hiç bu kadar kolay olmamıştı!


Neden Kemer Tatili?

Kemer de yapılacak aktiviteler, doğal güzellikler ile Antalya'nın en önemli ilçelerinden bir tanesidir. Bu önem, Kemer'e yıllık gelen turist sayısından da belli olmaktadır; nitekim TÜİK'in verilerine göre Kemer'e her sene yüz binlerce kişi gelmektedir. Bu kişiler arasındaki yerinizi almanızı, Kemer otellerinde doyumsuz bir tatil gerçekleştirmenizi tavsiye ediyoruz.
  • Erken rezervasyon 2012 fırsatlarından yararlanmak için hiç de geç değil!
  • Antalya otellerinde tatil yapma ayrıcalığına siz de sahip olmalısınız!
  • Kemer Crystal Deluxe Hotel, Akdeniz otelleri deneyimi yaşamak isteyenler için de uygun bir oteldir!
  • Haydi Kemer'e, Kemer'in en güzel yerinde en özel tatile sahip olmaya!
  • Hayalinizdeki tatili Kemer Crystal Deluxe Hotel tesislerinde gerçeğe dönüştürebilirsiniz!
Kemer Crystal Deluxe Hotel Nerededir?

Kemer Crystal Deluxe Hotel tesisleri, şehir hayatından bir türlü kopamayan; tüm bu kargaşa içerisinde huzurlu bir tatil yapmak isteyenlere özel hizmet veriyor. Nitekim Kemer merkezinde bulunan Kemer Crystal Deluxe Hotel tesislerinin denize olan konumunun 50 metre olduğunu belirtmekte fayda görüyoruz.

Kemer Crystal Deluxe Hotel Tesislerine Nasıl Ulaşılır?

Bu otelde tatilini geçirmek isteyen ve yurt dışından gelecek olan kişiler, 56 km mesafede bulunan Antalya Hava Alanı'nı kullanabilirler. Özel aracı olmayan ve dolayısıyla otobüs ile gelecek olan kişiler ise Kemer Merkez Otobüs Terminali'nde inebilirler.

Crystal Deluxe Hotel Özellikleri

16 bin metrekare üzerine kurulmuş olan ve 350'den fazla odası bulunan Kemer Crystal Deluxe Hotel tesislerinde, yaklaşık bin kişi konaklayabiliyor. Bahçesinde açık havuzun bulunduğu, açık ve kapalı restoranlarında mükemmel yemeklerin piştiği, fitness salonu sayesinde formda kalma şansı veren Kemer Crystal Deluxe Hotel tesisleri, yediden yetmişe herkesin hayranlık duyabileceği bir oteldir.

Kemer Crystal Deluxe Hotel Odaları Nasıldır?

Kemer Crystal Deluxe Hotel odalarının 290 tanesi deniz manzaralıdır. Bu odalarda balkon keyfi yapmaya ne dersiniz? Zemini halı kaplama olan Kemer Crystal Deluxe Hotel odalarında Televizyondan telefona, klimadan mini bara, çalışma masasından saç kurutma makinesine kadar pek çok ihtiyacınız bulunuyor.

Kemer Crystal Deluxe Hotel Aktiviteleri Nelerdir?

Buhar odası ve jakuzinin bulunduğu Kemer Crystal Deluxe Hotel tesislerinde, gündüz ve gece animasyonları düzenlenmektedir. Ayrıca diskosu da bulunan Kemer Crystal Deluxe Hotel tesislerinde eğlenceli bir tatil sizleri bekliyor. Ya siz neyi bekliyorsunuz?
Hotel Crystal Deluxe, Kemer'in merkezinde hizmet veren, kendisini ispatlamış bir tesistir. Kemer Crystal Deluxe Hotel'de tatil yapma ayrıcalığına siz de sahip olmak istiyorsanız, hemen Crystal Deluxe Hotel erken rezervasyonu yaptırın!
Kemer Crystal Deluxe Hotel tesislerinde hayal dahi edemeyeceğiniz bir tatil yapabilirsiniz; erken rezervasyon yaptırın!

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder