20 Haziran 2012 Çarşamba

Kemer Doğal Güzellikleri


Kemer de tatil yapmanın güzellikleri nelerdir?

Kemer Doğal Güzellikleri
Kemer de gezilecek yerler için bilgi arayanlara özel olarak hazırladığımız bu yazımızda, yapacağınız Kemer tatili için en güzel önerileri bulacaksınız. Kemer de tatil yapmanın keyfine varmanız için erken rezervasyon yaptırmanız gerektiğini ve tatili Kemer gibi güzel bir tatil beldesinde ekonomik fiyatlarla yapma lüksünü sadece erken rezervasyonlarla elde edebileceğinizi bilmelisiniz. Ucuz tatil beklentinize Kemer de tatil yaparak sahip olabilir, Kemer tatili için en güzel otelleri erken rezervasyonlarla bulabilirsiniz. Yazımızda Kemer de gezilecek yerler listenizi oluşturmak için faydalı bilgiler bulabilirsiniz. Bunun için kendinize özel Kemer de gezilecek yerler listesi yapmak ve bölgenin hem tarihi hem de doğal güzelliklerinin farkına varmak için yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.


Kemer de tatil yapmanın avantajları nelerdir?

Kemer tatili size Kemer de gezilecek yerler listenizi tamamladığınızda görüp görebileceğiniz en şahane yerleri, en güzel tatili yapma fırsatı verir. Kemer tatili isterseniz balayı isterseniz ailece hoş bir program isterseniz de tek başınıza Kemer de tatil konseptini yaşamanıza imkan verecek yeterliliktedir. Otelleri ile olsun, doğal güzellikleri ile olsun, tatil yerleri, Kemer plajları ve koyları ile olsun Kemer de tatil yapmanın güzelliğine doyamayacaksınız.
Kemer de tatil yapmak için Kemer de gezilecek yerler listesini oluşturmak gerekiyor!
Kemer tatili programınızda mutlaka yer alması gereken tarihi yerler arasında Olympos, Faselis geliyor. Söğüt cuması, Altın yaka ve dere köyü Kemer de gezilecek yerler listenizde mutlaka olması gereken yerler. Bunların dışında ise Kemer de gezilecek yerler listenize almanızı önerdiğimiz doğal güzellikteki yerlerin başında Peynir deliği mağarası geliyor. Burada Gedelme yaylasına Kemer’den kolayca ulaşabiliyorsunuz. Mağara görülmeye değer özelliklere sahiptir, mesela burada sarkıtlar ve sutünlar hatta dikitler oldukça dikkat çekicidir. Peynir deliği mağarasının girişi geniş olduğu için sıcaklık mevsime göre değişir. Derinliği 19 metre, uzunluğu 74 metre olan mağara da tabi güzelikleri ve tarihi ören yerleri görebilirsiniz.
Kemer de gezilecek yerler listenizin önemli kalemleri mağaralardır. Mağaralardan biri de Beldibi mağarasıdır. Denize 25 metre yükseklikte olan Kemer Bel dibi mağarası, Kemer tatili yapan herkesin mutlaka görmesini önerdiğimiz, Kemer de tatil yapmanın bu mağarayı görmeden gitmemek demek olduğunun bilinmesi gereken bir yerdir. Kemer tatili süresince Kemer de gezilecek yerler listenizde bu mağaralara mutlaka yer vermelisiniz.

Kemer doğal güzellikleri

  • Mağaralarıyla Kemer tatili tüm Kemer doğal güzelliklerini turistlere göstermektedir.
  • Kemer de gezilecek yerler listesinde mavi bayraklı plajlar için en az 3 gün ayırmalı, eklemelisiniz.
  • Tatili tatil gibi Kemer de tatil yaparken yaşayabileceğinizi unutmamalısınız.
  • Sadece mağaraları ile değil, Antalya Kemer tatili koyları ile de ünlüdür.
  • Sadece doğal güzelliklerini saymak, Kemer de gezilecek yerler listesine haksızlık etmek olur. Tarihi yerlerinin önemini de bilmek gerekiyor.

Tatili Kemer de yapmak, bu güzel yerler görmek için Kemer de tatil yapma deneyimini mutlaka yaşamalısınız.

Kemer de gezilecek yerler ve doğal güzellikleri.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder