23 Eylül 2011 Cuma

Seketur Hotel

Seketur Hotel
Seketur Hotel, Fethiye tatili yapmak isteyenler ve Fethiye otelleri içerisinde keyifli bir tatil yapmak isteyen kişiler için oldukça ideal bir oteldir. Özellikle de huzurlu bir tatile ihtiyaç duyanlar ve yaptığı tatilde sessizlik arayan kişiler, Seketur Hotel Fethiye tercihinde bulunabilirler. Seketur Hotel Fethiye, tercih edenleri tarafından memnuniyetle anılan harika bir oteldir. Özellikle doğal güzelliklerin ve yeşillikler içerisinde bulunmasının avantajlarını sonuna kadar kullanan Seketur Hotel Fethiye, kafa dinlemek isteyen kişilerin çokça tercih ettiği otellerin başında gelmektedir. Sizin de Fethiye tatili sırasında Fethiye otelleri bünyesinde tatil yapmak gibi bir niyetiniz varsa, siz de Seketur Hotel Fethiye tesislerinde tatil yapmaya adaysınız demektir. Fethiye tatili için ideal otellerden bir tanesi olan Seketur Hotel Fethiye, tüm yorgunluğunuzu üzerinizden atmanıza ve gerçek bir tatil yapmanıza neden olacaktır.
Seketur Hotel Fethiye ile ilgili kaleme aldığımız yazımızda, Seketur Hotel Fethiye tesisleri ile alakalı bazı kısa bilgilendirmelerde bulunacağız. Bu bilgilendirmeler sırasıyla; Seketur Hotel Fethiye tesislerinin konumu, Seketur Hotel Fethiye tesislerine nasıl ulaşılabileceği, Seketur Hotel Fethiye tesislerinin genel nitelikleri, Seketur Hotel Fethiye odalarında bulunanlar ve Seketur Hotel Fethiye içerisinde nasıl eğlenilebileceği ile ilgili olacak. Fethiye tatili ile ilgili alternatifleri arasında Seketur Hotel Fethiye tesislerini de bulunduranlar, Seketur Hotel Fethiye tanıtım yazımızı dikkatle okuyabilirler ve Fethiye otelleri içerisinde saygın bir yeri olan Seketur Hotel Fethiye ile ilgili geniş bir bilgi birikimine sahip olabilirler.

Seketur Hotel Fethiye Konumu

Fethiye'nin Çalış beldesi, doğal güzellikleri ve mavi ile yeşilin harika uyumu ile birçok kişiyi kendisine hayran bırakan özel bir beldedir. Seketur Hotel Fethiye tesisleri, bu beldenin denize en hakim koylarından bir tanesinde inşa edilmiş ve hizmete sunulmuştur. Çalış'ın yeşili ve mavisinin buluştuğu yerde konumlanan Seketur Hotel Fethiye tesislerinin, denize olan konumu da sıfırdır. Denizsiz bir tatil düşünemeyen ve sürekli denize girmek amacında olan kişiler için Seketur Hotel Fethiye, oldukça ideal bir oteldir.

Seketur Hotel Fethiye Tesislerine Ulaşmak

Seketur Hotel Fethiye, ulaşım olanakları açısından değerlendirildiğinde, Fethiye otelleri içerisindeki farkı, çok daha bariz bir şekilde ortaya çıkmaktadır. Öyle ki, Seketur Hotel Fethiye tesislerinin Dalaman Hava Alanı'na olan uzaklığı, 35 kilometre, Fethiye Terminali'ne olan uzaklığı ise sadece 5 kilometredir. Bu da Seketur Hotel Fethiye tesislerinin cazip bir otel olmasına sebep vermiştir.

Seketur Hotel Fethiye Özellikleri (Tesis)

Seketur Hotel Fethiye içerisinde bulunan hizmet ve avantajlar, tercih edenleri mutlu edecek yeterliliktedir. Fethiye eğlence keyfini sunan Seketur Hotel Fethiye tesislerinin çevresi ve bahçesi, müşterilere özel olarak düzenlenmiş ve dizayn edilmiştir. Havuz başında yer alan cafe de içkinizi yudumlayabilir, çocuk havuzunda serinlemekte olan çocuğunuzu seyredebilirsiniz. Yine yetişkinler için açık ve kapalı olmak üzere, iki adet havuz bulunmaktadır.

Seketur Hotel Fethiye Özellikleri (Odalar)

Seketur Hotel Fethiye odalarında bulunanlar: uluslararası görüşmelere açık telefon, uydu kanallarının bulunduğu televizyon, müşteri kontrolündeki klima, saç kurutma makinesi, kasa ve mini bar. Ayrıca tüm odalar balkonlu ve deniz manzaralıdır.

Seketur Hotel Fethiye Eğlenceleri

Seketur Hotel Fethiye bahçesinde, günün çok büyük bir bölümünde faaliyet gösteren animasyon ekibi bulunmaktadır. Animatörlerin etkinliklerine ve oyunlarına katılarak stres atabilirsiniz. Havuz başında bulunan barda çalan müziklerle eğlenebilir, aktivitelerden faydalanabilirsiniz.
Erken rezervasyon 2012 avantajlarından faydalanarak, Fethiye Seketur Hotel tatilini çok ucuza getirebilir, bu şekilde hesaplı tatil yapabilirsiniz. Hemen harekete geçin ve Seketur Hotel ayrıcalıkları ile tanışma fırsatı elde edin; Seketur Hotel Fethiye tesisleri, hem keyif dolu hem de huzurlu bir tatilin kapılarını aralamaktadır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder