9 Eylül 2011 Cuma

Pırlanta Hotel

Pırlanta Hotel
Pırlanta Hotel, Fethiye'de bulunan şirin mi şirin, hizmet kalitesi ile adından söz ettiren, orta ölçekli kapasiteye sahip olan güzel bir oteldir. Pırlanta Hotel Fethiye tesislerinde yapacağınız bir tatil, tüm yılın stresini ve yorgunluğunuzu üzerinizden alacak, sizlerin rahat bir nefes almanızı sağlayacak. Fethiye'nin merkezinde yer alan Pırlanta Hotel Fethiye tesisleri ile alakalı yazdığımız bu tanıtım yazımız, Fethiye tatili yapmak isteyen ya da Fethiye otelleri içerisinde bir tatil yapmayı planlayan kişiler için oldukça faydalı olacaktır. Siz de Fethiye tatili yapmak ya da Fethiye otelleri bünyesinde kalmayı düşünüyorsanız, Pırlanta Hotel Fethiye tesisleri ile alakalı olan bu yazımızın tamamını okumanızı ve daha sonra yola çıkmanızı öneriyoruz.
Okumuş olduğunuz, Pırlanta Hotel Fethiye tesisleri ile alakalı tanıtım yazımızda; Pırlanta Hotel Fethiye tesislerinin nerede bulunduğundan, tatilcilerin Pırlanta Hotel Fethiye tesislerine nasıl ulaşabileceğinden, Pırlanta Hotel Fethiye tesislerinin genel özelliklerinden, Pırlanta Hotel Fethiye odalarında bulunanlardan ve Pırlanta Hotel Fethiye aktiviteleri ve eğlencelerinden bahsedeceğiz.

Pırlanta Hotel Fethiye Tesislerinin Konum Bilgileri

Pırlanta Hotel Fethiye, Fethiye'nin Merkez ilçesinde bulunan şirin bir oteldir. Hizmet kalitesi açısından Fethiye otelleri arasında ön sıralarda gelen Pırlanta Hotel Fethiye, keyif dolu bir tatil geçirmek isteyenler için uygun bir oteldir. Karagözler Mevkiinde bulunan Pırlanta Hotel Fethiye, Ölüdeniz'e de oldukça yakındır. Yine Çalış Plajı'na uğramak isterseniz, Pırlanta Hotel Fethiye ile Çalış Plajı'nın arasındaki mesafede de sadece 14 kilometredir.
Pırlanta Hotel Fethiye Tesislerine Ulaşım
Pırlanta Hotel Fethiye, konum itibari ile iyi bir yerde olduğu için ulaşımı da basittir. Nitekim, Pırlanta Hotel Fethiye tesislerine hava yolu ile gelmeyi planlayanlar için Dalaman Hava Alanı'nın Pırlanta Hotel Fethiye tesislerine uzaklığı 50 kilometre kadardır. Kara yolu ulaşımını tercih edenler için belirtiyoruz ki: Pırlanta Hotel Fethiye tesisleri ile Fethiye Terminali arası, sadece 6 kilometre. Yani, otobüsten iner inmez; sadece birkaç dakika içerisinde, soluğu Pırlanta Hotel Fethiye tesislerinde alabileceksiniz.
Pırlanta Hotel Fethiye Tesislerinin Genel Nitelikleri

Pırlanta Hotel Fethiye içerisinde, açık ve kapalı yüzme havuzları bulunmaktadır. Ayrıca, çocuklar için özel çocuk yüzme havuzu da yine Pırlanta Hotel Fethiye tesisleri içerisinde yer almaktadır. Pırlanta Hotel Fethiye dahilinde, birden fazla bar ve eğlence mekanı bulunmaktadır. Market ve doktor hizmetinin yanı sıra, tatilcilerin spor yapmaları için spor alanları da bulunmaktadır.

Pırlanta Hotel Fethiye Odaları ve Odalarda Bulunanlar

Pırlanta Hotel Fethiye odalarında; telefon, televizyon, klima, mini bar, saç kurutma makinesi, kasa gibi herkesin ihtiyaç duyabileceği ürünler bulunmaktadır. Bu ürünlerin yanı sıra, Pırlanta Hotel Fethiye odalarının tamamı balkonludur ve Pırlanta Hotel Fethiye odalarının zemini halı kaplamadır.
Pırlanta Hotel Fethiye Tesislerinde Eğlence ve Aktivite

Pırlanta Hotel Fethiye, tatili eğlence ile eş anlamlı görenler için de uygun bir mekan olma özelliği taşımaktadır. Öyle ki, Pırlanta Hotel Fethiye içerisinde birçok bar bulunmaktadır. Yine Pırlanta Hotel Fethiye tesislerinin bahçesinde, günün çok büyük bir bölümünde aktif olmak üzere, animasyon ekibi görev yapmaktadır. Kısacası, "Fethiye Pırlanta Hotel" tesislerinde eğlenmek, işten bile değildir.
Fethiye tatili yapmayı kafanıza koymuşsanız ve Fethiye otelleri sizin için çekici geliyorsa, Pırlanta Hotel Fethiye tesislerinde kalmanızı öneriyoruz. Pırlanta Hotel Fethiye tesisleri, yeşil ile mavinin buluştuğu bir konumda bulunmaktadır. Siz de erken rezervasyon fırsatlarından yararlanın; siz de Pırlanta Hotel ile iyi ve kaliteli bir tatil yapın; nitekim Pırlanta Hotel Fethiye, sizlerin tüm ihtiyacını karşılayabilecek harika bir oteldir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder